Moda Modelleri Abiye modelleri, elbise modelleri, tesettür modelleri, gelinlik modelleri gibi konularda içerik sağlayan site.

Sade ve Şık Abiye Modelleri

Kategorisi: 2012 Modası, 2013 Modası, Abiye Modelleri, Elbise Modelleri, Kadınca ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Sade ve Şık Abiye Modelleri

abiye modelleri acik1 Sade ve Şık Abiye Modelleri

modamodeller.net ziyaretçileri, sizler için en şık abiye modellerini sunmaya devam ediyoruz.

Modacılar abiye modelleri üzerinde çalışmaya devam ederek, yeni model abiye modelleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Tasarım konusunda çok fazla çeşidin olmadığı tesettür abiye modelleri konusunda son zamanlar oldukça fazla model çıktı. Yeni modeller, eskiye nazaradan daha canlı renklerden oluşuyor.

2012 yılı modelleri ise ekstra havalı. Bu yılın abiye modelleri geçmiş yıllar nazaran daha fazla önem arzediyor. Zira modacılar Son 5 yılın en iyi abiye modelleri 2012 yılında yapıldı sözleri herşeyi net bir şekilde açıklamakta ve ortaya koymakta zaten.

Bu yılın renkleri, geçmiş yıllara göre daha belirgin. Ayrıca çok çeşitli renk kullanımından ziyade ağırlık tek ve transparan renkler kullanılmaya çalışılıyor. Açık abiyeler daha fazla tercih ediliyor.
Bu yılın abiye tasarımları daha çok göze hitap eden modellerden oluşuyor.
Doğru seçim abiye giyiminde çok önemli. Kendi vücut ölçünüze ve zevkinize uygun modeller seçmeye dikkat edin.
Sade ve Şık Abiye Modelleri
Abiye Modelleri Videosunu İzlemek İçin:
[pro-player width='530' height='253' type='video' image='http://www.modamodeller.net/wp-content/uploads/tesett%C3%BCr-abiye-giyim-6.jpg']http://www.youtube.com/watch?v=51HYwgWMxtE&feature=related[/pro-player]

Bir önceki yazımız olan 2012 Tesettür Abiye Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2012 Abiye Modelleri, abiye giyim modelleri ve Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

sade geyim modasi · sade şık abiye · sade ve şık elbiseler · sade ve şık tesettür elbise modelleri ·

Konuya Yorum Yazın..